«УкрКОТ»

Работа в Мариуполе

Каталог объявлений
Сортировать поЦена
ФильтрРейтинг

A

Робота на автобусах Богдан по м. Києву. Ремонтує підприємство. Гуртожиток надаємо.
РаботаВакансии
ВОДІЮ з авто, РЕЄСТРАЦІЯ в таксі

A

НЕ ВСПІВАЄМО ВИВОЗИТИ ЗАМОВЛЕННЯ! Кличу на допомогу водіїв з автомобілями. Реєстрація відбувається не виходячи зі свого автомобіля! У нас багато замовлень- У нас хороші умови- У нас корпоративні, знижки на бензин, дизель, газ. У нас вільний графік чи підробіток - У нас цілодобова підтримка- У нас гідні тарифи.
РаботаВакансии
Водій з авто.региєстрація в такси

A

Немає бажання працювати за копійки? Зовсім не вистачає часу на особисті справи та рідних? Тоді вам допоможе робота в таксі міста «АВАНГАРД-348». Ми готові вам запропонувати зручний графік та відмінний оклад! Ви нам підходите, якщо: • Ви маєте авто, яке в хорошому стані як зовні, так і технічно • Ви бажаєте працювати…
РаботаВакансии
ВОДІЇ З АВТО - ЗАПРОШУЄМО В НАШУ КОМАНДУ )

A

РОБОТА В ТАКСІ, ВОДІЙ З АВТО. РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗ ПРИЇЗДУ В ОФІС. Працюємо у багатьох містах України, вказуйте місто під час реєстрації! Корпоративні знижки на паливо та газ, а також на каву та товари у магазинах мережі АЗС відомих брендів. Багато замовлень, цілодобовий супровід, бонуси та програма лояльності. Допоможіть…
РаботаВакансии
Робота водію з автомобілем, висока зарплата

A

Ми пропонуємо роботу водіям, які мають свій автомобіль. Наша компанія сьогодні виступає лідером. Ми пропонуємо Вам обслуговувати одну компанію, виконуючи замовлення конкурентів (не потрібно працювати в декількох компаніях одночасно). Ви можете отримувати хорошу заробітну плату, якщо у Вас є просто машина та права…
РаботаВакансии
Требуется оператор установки плазменной резки

Стабильно работающей фирме требуется оператор установки плазменной резки. Требования: высшее техническое образование, опыт работы, знание ПК и программы Auto Cad.
РаботаВакансии

Стабильно работающему предприятию требуется слесарь - сборщик металлоконструкций. Требования: навыки работы с металлом, умение работать на гибочном и прессовом оборудовании.
РаботаВакансии
Требуется подсобный рабочий

Требуется подсобный рабочий - мужчина до 55 лет с навыками работы с металлом.
РаботаВакансии

Требуется специалист для работы на станках с ЧПУ. Требования: техническое образование, конструкторское мышление, знание ПК, программы Auto Cad.
РаботаВакансии
Требуется слесарь-сборщик металлоконструкций

Требуется слесарь-сборщик металлоконструкций - мужчина до 55 лет с навыками работы с металлом, гибочным и прессовым оборудованием.
РаботаВакансии

Страницы:   1    
Войти в Личный кабинет
Регистрация
: